Nezapomenutelná hokejová svatba

Jsou svatby krásné a jsou svatby, na které se nezapomíná. A tohle byla právě jedna z nich. Svatbu mám vždy spojenou s párem. Tím, že se specializuji na svatby na míru, tak jsme hodně v kontaktu a já své klienty beru jako svoje přátele. Pár jako je tento mi byl souzený. Ženich je hokejista a já sama mám dva amatérské hokejisty doma.

Svatba se nesla v duchu elegance a jemných barev béžové, bílé, světle růžové s akcentem černé. Nechtěla jsem, aby bylo na první pohled vidět, že to je hokejová svatba. Vytvořila jsem jen malé náznaky, které byly více efektivní a také zábavné – například zasedací pořádek jako ledová plocha i s hokejkami, číslovky na stůl na puku nebo vítací cedule s textem “Tak určitě!”

Nevěsta si přála svatbu na jedné straně tradiční, ale zároveň i uvolněnou. To jsme vyřešili tím, že oběd byl podáván tradičně a večer přijel foodtrack, který nabízel čerstvé hranolky, hamburgery nebo trhané maso.

Stalo se mi to poprvé, ale byla jsem pozvána na hostinu i s celou rodinou. Byl to krásný zážitek nejen pro mě, ale také pro mého manžela a syna – byli na jednom místě s opravdovým slavným hokejistou. Když jsme se loučili, tak syn dostal i podepsanou hokejku, kterou má nyní zavěšenou v pokojíčku.

Moje práce je náročná, ale tak krásná. A  za to vám děkuji, přátelé.

 

Fotografie: Ludmila Esterková

 

hokejová svatba Zaslíbeni lásce hokejová svatba Zaslíbeni lásce hokejová svatba Zaslíbeni lásce hokejová svatba Zaslíbeni lásce hokejová svatba Zaslíbeni lásce hokejová svatba Zaslíbeni lásce  hokejová svatba Zaslíbeni lásce

stáhněte si

Svatební kalkulátor

Svatební kalkulátor je skvělá pomůcka v okamžiku, kdy potřebujete sumarizovat cenu své svatby. 

Přeji vám přehledné počítání

| soubor si stáhněte zde |

WEB  s láskou od Lucies.cz  I legal | SITE CREDIT