služby

užijte si svůj den bez starostí

Možná už máte datum svatby a své vysněné místo. Nyní přichází na řadu vytvoření svatebního konceptu. To může být pro mnoho snoubenců nad jejich síly, protože zde hraje roli příliš mnoho možností a také rozhodnutí, která by měla být spolu v souladu. 

Moc ráda tu pro vás v průběhu plánování svatby budu a pomůžu vám zhmotnit vaše představy o jedinečné svatbě. Nabízím vám své zkušenosti, rady, podporu a především svůj talent. Jestli něco umím nejlépe, pak je to vytvoření a realizace svatebního konceptu, který odráží to, kdo jste, ducha svatebního místa a současné trendy. 


"Mou největší inspirací jste vy - vaše láska a váš příběh. Také mě velmi inspiruje duch místa a současné svatební trendy."

Lucie Hauzner

poradenství

1 | svatební poradenství

Naplánovat svatbu vyžaduje mnoho času, peněz a zkušeností. Pokud si tuto cestou chcete projít sami a potřebujete jen pár konzultací, ráda vám poradím, inspiruji vás a předám tipy na na ty nejlepší svatební dodavatele. To vám ušetří mnoho starostí i peněz a zároveň vám to dovolí užít si samotné plánování a designování vaší vlastní svatby.
design a plánování

2 | Svatební design & plánování

Pokud si nevíte rady s konceptem vaší svatby, protože se topíte v záplavě informací a ztrácíte schopnost nadhledu, je tato služba pro vás to pravé ořechové.

Nejen, že díky ní ušetříte čas, úsilí a peníze. To hlavní je, že budete moci prožít toto výjimečné životní období v poklidu a těšit se do posledního detailu promyšleným svatebním konceptem, který ohromí nejen vás, ale také vaše svatební hosty. 

Spolupráce se mnou je jako podpora a péče nejlepší kamarádky, která má bohaté zkušenosti, originální nápady a dostatek empatie pro vaše přání.

krok 1. vytvoření konceptu

Nejdříve vás potřebuji poznat a nacítit, kdo jste a jaké jsou vaše přání a potřeby ohledně dokonalého svatebního dne. Budeme spolu sdílet inspirativní nástěnku a promuvíme si také o budgetu. Poté, co budeme mít jasno, vytvořím vám jedinečný koncept vaší svatby.

krok 2. svatební plánování

Po odsouhlasení konceptu se pustíme do plánování vaší svatby - vybereme ty nejlepší dodavatele, seženeme ladící dekorace a poskládáme jednotlivé dílky puzzle do zdárného konce.

krok 3. váš velký den

Váš velký den je konečně tady. Nemusíte se už vůbec o nic starat - vše bude na místě perfektně přichystáno a připraveno vás ohromit. Pokud využijete služeb koordinátorky, bude váš den také hladce plynout. Na vás už je jen to, abyste si vychutnali všechny nezapomenutelné okamžiky.

Časté otázky

1 | Kdy při plánování svatby je nejlepší vás kontaktovat?

Nejlépe hned na začátku. Dokážu vám tak nejlépe se vším pomoci. Včasné kontaktování vám může ušetřit také peníze. Nezřídka se setkávám s tím, že si snoubenci vyberou svatební dodavatele, kteří pak neodpovídají jejich představě a nezapadají do konceptu.

3 | Co dělá svatbu nezapomenutelnou?

Jste to především vy a vaši hosté. Pak jsou to také vhodní dodavatelé, kteří k sobě perfektně pasují. Moc ráda vám doporučím ty správné profesionály, kteří se skvěle doplňují a dokáží společně pracovat jako dobře namazaný stroj.

2 | No co si dát při plánování nejvíce pozor?

Na začátku je velice důležité dát hlavy dohromady a důkladně si ujasnit, co je pro vás ve svatební den opravdu důležité a jak ho chcete prožít - a toho se pak po celou dobu držet. Pozdější nepromyšlené změny můžou nenávratně nabourat celý koncept svatby a pokazit tak jednotný dojem.

4 | je výběr místa důležitý?

Výběr svatebního místa je velice důležitý. Zde se vyplatí investovat do kvality. I přes vyšší počáteční náklady nakonec ušetříte, protože neutratíte tolik za výzdobu a dekorace. Správné svatební místo má největší vliv na atmosféru celé svatby, na vaše svatební fotografie a také na to, jak se vy a vaši hosté budete po celý den cítit.

reference

"Naše svatba byla tak nádherná! Detaily, tiskoviny, dekorace, květiny a svíčky - vše bylo dokonale sladěné. Lucie má úžasný cit pro dekorace a celkově svatební atmosféru. Má skvělé nápady, respektuje přání nevěsty a netlačí na vás - jen vždy řekne, co si myslí.
Vy si to vysníte a Lucie z toho udělá realitu."

Dominika   Kollariková

Potkejme se
osobně nebo online

Láká vás představa, že na svou svatbu nebudete sami? Máte mnoho otázek? Ráda to s vámi vše nezávazně proberu. Neváhejte si domluvit konzultaci, budu se na vás těšit.

stáhněte si

Svatební kalkulátor

Svatební kalkulátor je skvělá pomůcka v okamžiku, kdy potřebujete sumarizovat cenu své svatby. 

Přeji vám přehledné počítání

| soubor si stáhněte zde |

WEB  s láskou od Lucies.cz  I legal | SITE CREDIT