svatební inspirace

Editorial Toscana

Tento editorial se stal mou srdeční záležitostí. Je přesně takový, který vystihuje mou tvorbu - elegantní, jemný, svěží, rozevlátý a ve fine art stylu. 

O místě konání jsem měla rozhodnuto hned. Volba padla na Kocandu v Kravsku, kde to mám velmi ráda a kam moje představa o editorialu perfektně zapadla. Ne nadarmo se Kocandě říká malé Toskánsko.

Barevnou paletu jsem vytvořila v neobvyklé kombinaci fialové, žluté, zelené a terakota. Použila jsem zde i novinku ve svatebním odvětví - ubrus s potiskem, který vytvoří v prostoru úplně jiný pohled. Toto není jediná novinka, která stojí za povšimnutí. Všimněte si například plátěné tašky s výslužkou pro hosty nebo menu napsané na plátěném pytlíku s bagetou.

Editorial Essential

Když máte krásné místo, které není třeba nijak přetvářet či přehnaně zdobit, je to vždy výhra. Místo jako je Hraniční zámeček je skvost, kde svatba plyne tak nějak jinak. Vznešeněji. Někdy není třeba používat nadmíru dekorací. Stačí jen vnímat místo a tvořit z toho, co samo nabízí.

V tomto editorialu je použitá výraznější barevná kombinace - modrá, bílá, zlatá a oranžová. Inspirovala jsem se mandarinkami, které tu rostly ve velkých květináčích a skvěle podtrhovaly lehkost konceptu.

Editorial Monochromatic

Tento editorial je zaměřen na nevěstu s jemným decentním líčením, která se během dne promění v ženu, která se nebojí být výrazná.

Použila jsem nezvyklou kombinaci sušených i živých květin spolu s dřevinami. Barvy jsem vybrala neutrální - béžová, šedá a světle modrá. Vynikla zde dobře i textura látek. Tkanina je použitá jak na svatebním oznámeních, tak i jako plátno při označení jednotlivých zón. 

Editorial Elegant

Elegantní inspirace, která přitahuje pozornost svou lehkostí. Jemné barvy doplňuje výrazný odstín růžové - vše tak vypadá luxusně a při tom nepostrádá míru vkusu.

Editorial probíhal na zámku Boskovice. Je to úžasné místo pro prožití svatebního dne - je zde mnoho úžasných míst a zákoutí. Díky nim tak zámek nabízí mnoho příležitostí pro vznik nadčasových a elegantních svatebních fotografií.

A co vaše jedinečná svatba?

Podívejte se na nabídku mých služeb. Pomůžu vám uchopit vaše představy o ideální svatbě a přenést je do skutečnosti, která uchvátí nejen vás, ale i vaše hosty.

WEB  s láskou od Lucies.cz  I legal | SITE CREDIT