JSEM              ,

Lucie 

svatební designerka

Věnuji se designování nadčasových, elegantních a exkluzivních svateb. Inspiraci hledám především v mých klientech, v jejich lásce a příběhu. Zároveň pečlivě sleduji svatební trendy a citlivě je vnáším do konceptu svatby.

Pro spokojenost mých klientů se doslova rozkrájím. Je pro mě velice důležité, aby byli nadšení nejen oni, ale také jejich svatební hosté. 

"Tvořím elegantní a nadčasové svatby na míru. Mám dar nacítit se do svých klientů, místa svatby a vytvořit něco jedinečného."

lucie hauzner

Co dělám pro své klienty

pomáhám uchopit vaše představy a sny o ideální svatbě a přenést je do skutečnosti, která uchvátí nejen vás, ale i vaše hosty

jsem tu pro vás po celou dobu svatebního plánování, jednám s dodavateli a snímám z vašich ramen mnoho starostí

v den svatby pro vás vše přichystám tak, abyste byli jednoduše nadšení a nic vás nerušilo v prožívání svého velkého dne

"Lucie je svatební profík a kouzelnice. Dokázala proměnit oprýskaný sál ze 14. století v naprosto kouzelnou svatební nádheru. Ještě teď tomu nemůžu uvěřit."

Klára  Bezděková

Spolupráce

| lucie hauzner |

svatební designerka

| zdena zavřelová|

koordinátorka

7 let plánování svateb

Mám bohaté zkušenosti s plánováním svateb. Vím, na co si dát pozor a jak vám co nejvíc zpříjemnit období příprav. Také spolupracuji s těmi nejlepšími svatebními dodavateli, kteří se postarají o to, aby váš svatební den byl nezapomenutelný.

reference

Když mě dnes už manžel požádal o ruku, tak jsem ještě tentýž večer projela snad celý Instagram a nechala se inspirovat aktuálními trendy. Kochala jsem se nádherně přichystanými hostinami a svatebními šaty. Pokaždé, když mě něco opravdu nadchlo a okouzlilo, byl to příspěvek od Zaslíbení lásce. Nečekala jsem, zvedla telefon a doufala, že si nás, teď už můžu říct “naše” Lucka, vezme pod křídla.

Tak se i stalo, celý rok se nám Lucka intenzivně věnovala, hledala pro nás nejvhodnější místo, ladila celý koncept, navrhovala další dodavatele a vždycky jen čekala na naše odsouhlasení. Během celé doby, co se nám svatba ladila do posledního detailu, já se cítila naprosto bezstarostně. Lucka naprosto dokonale vystihla naši představu, není absolutně nic, co bych s odstupem času udělala jinak a je pro mě do dneška naprosto nepochopitelné, jak nás mohla tak perfektně vystihnout.

Luci, jsi člověk, který svojí práci dělá srdcem a s absolutní oddaností a nadšením, nikdy ti nepřestaneme být vděční, že jsme si mohli tento nejen my, ale i naši svatebčané tak dokonale užít. Bylo to boží! A jestli nás jedna věc přece jen mrzí, tak jedině to, že už to nikdy neprožijeme znovu.

Zlata   Kochová

Pojďme se společně zasnít
a naplánovat váš velký den

Pomůžu vám vytvořit koncept vaší svatby a následně ho zrealizovat v elegantním, nadčasovém a exkluzivním stylu.

WEB  s láskou od Lucies.cz  I legal | SITE CREDIT